HOCKI - KLOCKI

HOCKI – KLOCKI to impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka. Jest to czas zabaw sportowych organizowanych w ogrodzie dla naszych „Fajnistych Bajtli” i ich równie fajnistych Rodziców. Zapewniamy wiele atrakcji, dzięki którym można naprawdę dobrze się bawić. Najważniejsza jest obecność i prosta wymiana: uśmiech za uśmiech.

W tym roku odbyły się konkurencje:

  • IV Mini Maraton „Gibkie Szłapki” – poprowadził pan Józef - zdobywca wielu nagród w licznych biegach i maratonach, dziadek Madzi – dziękujemy
  • FUSBAL – poprowadził pan Tomasz, zapalony fusbaler, tata Kuby – dziękujemy
  • Przeciąganie LINY – dziękujemy panu Henrykowi - żeglarzowi za wypożyczenie liny
  • TENIS ZIEMNY – poprowadził pan Andrzej, tata Amelki - dziękujemy
  • Rzut BERETEM – dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zdobycie beretów
  • POKAZ BANIEK MYDLANYCH

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania i za radość z bycia razem.

 

Zachęcamy do obejrzenia  wszystkich zdjęć: TUTAJ

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SiteName, siedziba: CompanyAddress.