Dyrekcja i administracja żłobka

Żłobek Miejski w Katowicach

ul. Sokolska 26

40-086 Katowice

NIP: 634-23-55-821

REGON: 270236733

Fax: 32 / 259 74 28

Telefon: 32 / 25 39 677

Płace: 32 / 496-15-43

Kadry: 32 / 496-15-33

Księgowość: 32 / 496-15-78

Zapis elektroniczny: 32 / 496-77-21

Kierownik ds. merytorycznego nadzoru nad systemem opieki żłobkowej – 32 / 496-26-04

Oddziały Żłobka Miejskiego w Katowicach

Oddział przy ul. Ligonia 43;   Telefon: 32 / 255-44-52;   E-mail: ligonia@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Szeptyckiego 1, Telefon: 32 / 255-12-58; E-mail: szeptyckiego@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Ordona 3A, Telefon: 32 / 259-90-77; E-mail: ordona@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Bytomska 8A, Telefon: 32 / 259-61-25; E-mail: bytomska@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Tysiąclecia 45, Telefon: 32 / 254-50-11; E-mail: tysiaclecia@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Uniwersyteckiej 15, Telefon: 32 / 352-45-49; E-mail:  uniwersytecka@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Grzegorzka 2, Telefon: 32 / 350-61-61; E-mail:  grzegorzka@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Zadole 24A, Telefon: 32 / 252-14-94; E-mail: zadole@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Marcinkowskiego 13, Telefon: 32 / 258-03-39; E-mail: marcinkowskiego@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Wojciecha 23, Telefon: 32 / 209-76-96; E-mail: wojciecha@zlobek.katowice.pl

Oddział przy ul. Ciesielskiej 1, Telefon: 32 / 256-91-79; E-mail: ciesielska@zlobek.katowice.pl

 

Plan dojazdu do naszych placówek