Nasze Miasto Katowice

09. 07. 2015 – w tym dniu nasz Żłobek przygotował zajęcia pokazowe „Nasze Miasto Katowice” – dla uczczenia 150 rocznicy urodzin Katowic.

 

Po powitaniu, dzieci z grupy „Szwarne Ludki” zatańczyły taniec śląski „Owczareczek”, natomiast dzieci z grupy „Gryfne Misie” zatańczyły waloszka – śląskiego walczyka „Nie chcę cię znać”.

 

Następnie dzieci z pomocą opiekunek stworzyły Park Miniatur Katowic, z najbardziej znanymi miejscami naszego miasta. Do włączenia się w prace poszczególnych zespołów zostali także zaproszeni goście biorący udział w tej uroczystości.

 

Park Miniatur Katowic został wykonany różnymi technikami plastycznymi.
Podczas prac towarzyszyły nam tradycyjne pieśni śląskie. Na zakończenie wzięliśmy udział w wycieczce po Katowicach i zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę ”Nasze Katowice”.

 

 Dziękujemy Wydziałowi Promocji UM Katowice, szczególnie mamie Marty, za udostępnienie materiałów promocyjnych.

 

  Dziękujemy tacie Kingi za utrwalenie naszej uroczystości na fotografii.

 

  Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiech, dobrą zabawę i wspólne świętowanie.

 

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć: KLIK

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SiteName, siedziba: CompanyAddress.