Bajeczny dzień

Dzień Postaci z Bajki w tym roku wydłużył nam się na cały tydzień, a to głównie za sprawą Trzech świnek. Jedna z nich tak była pochłonięta  budową domku z cegieł, że w końcu wszystkie trochę się spóźniły. Wysiłek jednak się opłacił, ponieważ domek z cegły ocalił świnkom życie. A wilk musiał uciekać do lasu. 

Przybył też Kubuś Puchatek ze swoimi Przyjaciółmi. Kubuś zabłądził w lesie, ale jego wierni przyjaciele pospieszyli mu na pomoc. Potem wszyscy świętowali urodziny Kubusia Puchatka, który  chętnie przekąsił „małe co nieco” i pojechał dalej, zaopatrzony w kilka baryłek miodu. 

 

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Żlobek Miejski w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Sokolska 26.

Zapamiętaj mnie (90 dni)