Zadole 24A

Oddział Żłobka Miejskiego przy ul. Zadole 24a

 

  Kierownik Oddziału: mgr Dorota Pacanowska

 

  Adres:  ul. Zadole 24A | 40-719 | Katowice
  Telefon:  32 252-14-94
  E-mail:  zadole@zlobek.katowice.pl


 Z wielką radością publikujemy kolejne opinie na temat Oddziału. Jest nam niezmierni miło, że doceniają Państwo nasze zaangażowanie w opiekę nad Państwa dziećmi:

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Chciałam przekazać gorące podziękowania wszystkim pracownikom Oddziału Żłobka Zadole 24 A.

Mój syn właśnie opuszcza mury żłobka, a dwa lata temu przygodę ze żłobkiem zakończyła moja córka Ela.

Każdy rodzic zastanawia się jaką najlepszą opiekę zapewnić swoim dzieciom i na początku ma wątpliwości czy dobrze robi zaprowadzając swoją pociechę do żłobka, ja po chwili obecności w żłobku na ul. Zadole 24A i rozmowie z pracownikami, tych wątpliwości się pozbyłam - to wspaniałe miejsce ze wspaniałymi ludźmi, którzy zapewniają najlepszą opiekę i rozwój naszym dzieciom.

W żłobku na Zadolu na dzieci czeka radosna, rodzinna atmosfera, moje dzieci każdego dnia szły tam z wielką radością i były witane przez uśmiechnięte i wspaniałe Ciocie, które każdego dnia dbają, żeby dzieci były zdrowe, uśmiechnięte i szczęśliwe. Dzięki bardzo zróżnicowanym zajęciom w żłobku moje dzieci bardzo dużo się nauczyły, wspaniale się rozwijają i są bardzo samodzielne.

Serdecznie dziękuję przede wszystkim Ciociom za cierpliwość, energię, pomysłowość i pełne oddanie dzieciom! Wszystkim kucharkom, których dzieła moje dzieci zawsze zjadały z apetytem i Paniom, dzięki którym wszystko było tak wspaniale zorganizowane - Pani mgr Jolancie Chudzik oraz Pani Jolancie Kroczek.

 

Pozdrawiam i pozostanę zawsze wdzięczna!

Izabela Ślusarek

 

Poniżej publikujemy wiersz o Oddziale Żłobka Miejskiego przy ul. Zadole 24A napisany przez p. Izabelę Bizior-Mustafa, której syn korzysta z opieki w tym Oddziale:

 

 

Ciocia Bożenka Fajna jest,
Kocha ją Dorian i Gosia też,
Bo z Tomkiem rysuje,
A z Julią maluje,
Myje Mateuszka
I szepta nam do uszka.

 

Na gitarze Agnieszka gra,
Śmiej z nami się ha ha,
Marzannę zrobiła,
W wannie utopiła,
Zima sobie poszła
I nadeszła wiosna.

 

A Mariolka wózek pcha,
Wnet jedzonko pyszne da,
Pełne będą brzuszki,
Uśmiechnięte buźki,
Trochę pobrudzone,
Lecz zadowolone.

 

Renia z Kasią bawią nas,
Żeby szybko płynął czas,
Śpiewają piosenki,
Ślicznie jak syrenki,
Bojak przyjdzie mama
Koniec już śpiewania.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SiteName, siedziba: CompanyAddress.