Drodzy Rodzice, przedstawiamy Państwu kilka propozycji zabaw. Oparte są one na Rocznym Planie Zajęć opracowanym dla Oddziałów Żłobka Miejskiego w Katowicach. Nasze propozycje mogą posłużyć jako inspiracja do zabaw z dzieckiem w domu. Będą się pojawiały w folderze „AKTUALNE ZAJĘCIA”, natomiast  w folderze  „ULUBIONE PIOSENKI” znajdą się najbardziej lubiane przez dzieci piosenki, o które również proszą nas Rodzice. Zachęcamy również do skorzystania z kilku smacznych i zdrowych propozycji znajdujących się w folderze "NA ZDROWIE!"

Prosimy obserwować naszą stronę, będą pojawiały się nowe propozycje.

 

AKTUALNE ZAJĘCIA

 

Zapraszamy do wysłuchania opowiadania:

"Komu potrzebne jest Boże Narodzenie" (A. Galica)

 

ZIMOWI GOŚCIE

  

                                                       

 

 
   Wśród zimowych gości witamy Bałwanka
  •  Na dobry początek zimowego dnia dołączmy do gimnastyki w wykonaniu Bałwanków
                              kliknij tu:  GIMNASTYKA BAŁWANKÓW
  • ZABAWA PLASTYCZNA -                                                                                                                                                        
  •          Jak tylko pojawi się wystarczająco dużo śniegu zachęcamy do ulepienia prawdziwego Bałwanka.                       Można też zrobić Bałwanka w domu, z wykorzystaniem różnych materiałów, które uda nam się znaleźć.             Poniżej kilka propozycji, ale zachęcamy również do stworzenia własnego niepowtarzalnego Bałwanka. 

 

 

                                                                 

 

                                 A może piosenka:   BAŁWANKOWA RODZINA                                                                                                              zainspiruje nas do stworzenia całej bałwankowej rodzinki.

 

                            Wśród zimowych gości witamy Choinkę

                                          

 

Na powitanie naszej choinki proponujemy piosenkę:

CHOINKO PIĘKNA JAK LAS

 

                   

  • ZABAWA TANECZNA -                             
    Na naszej choince  nie może zabraknąć gwiazdki. Może będzie szklana, może  papierowa, może słomkowa.             Może nawet wykonamy ją sami. Każda z nich  na pewno będzie dobrą okazją do wspólnej zabawy.                Zachęcamy do tego, aby na chwilę zamienić się w tańczące gwiazdki .                                                                        Możemy wykonać prostą opaskę na głowę, aby zabawa była jeszcze ciekawsza.

                                                          

                                                                   Piosenka:   ŚWIECI GWIAZDKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Żlobek Miejski w Katowicach, siedziba: Katowice, ul. Sokolska 26.

Zapamiętaj mnie (90 dni)