Dzień Babci i Dziadka

   W dniu 22. 01. 2019 wspólnie z zaproszonymi Babciami i Dziadkami, świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.  Na cześć gości dzieci miały krótki występ, który sądząc po oklaskach bardzo się podobał.

   Niewątpliwą atrakcją były także konkursy.  Dla Babci – nawlekanie korali.  Zwyciężyła babcia z Filipkiem. Natomiast dla Dziadka – zwijanie włóczki. Tu zwyciężył dziadek z Lenką.

Cenne nagrody można zobaczyć na zdjęciach.

 Był też czas na wspólne rozmowy i „małe co, nieco”.

Po odśpiewaniu 100 lat !,  wnuki wręczyły laurki swoim kochanym babciom i dziadkom. Na zakończenie wszyscy zatańczyli  wspólny taniec.

 

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SiteName, siedziba: CompanyAddress.