Marcinkowskiego 13

Oddział Żłobka Miejskiego przy ul. Marcinkowskiego 13 

 

 Kierownik Oddziału: mgr Grażyna Lelątko

 

 Adres:  ul. Marcinkowskiego 13 | 40-233 | Katowice
 Telefon:  32 258-03-39
 E-mail:  marcinkowskiego@zlobek.katowice.pl


Do zdjęć uśmiechniętych buź naszych podopiecznych (co jest dla nas nieocenioną nagrodą) dodajemy jeszcze opinię jednego z rodziców:

 

"Polecam całym sercem oddział Żłobka Miejskiego przy ul. Marcinkowskiego.

Jest to miejsce o którym każdy rodzic powinien zamarzyć, jeśli chce wypuscić dziecko z domu i chce mieć poczucie, ze jest szczęśliwe, bezpieczne i zadowolone. Tak naprawdę to nieważne co napisze - najważniejsze jest szczęscie, zdrowie i bezpieczeństwo Naszych dzieci, a to wszystko jest zapewnione w żłobku. Oprócz fachowej opieki, dzieci mają super rozwijajace zajecia i wspaniałe ciocie oraz wujka. Mój synek z miłą chęcia uczęszczał do złobka i zaskakiwał mnie każdego dnia nowymi umiejętnosciami.

Gorąco Wszystkim polecam!!!!!!!

I jeszcze raz dziękuję Pani kierownik Grażynie Lelątko oraz wszystkim ciociom, wujkom i pracownikom"

 

Monika - mama Bartusia

 

 

 

 

               

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest SiteName, siedziba: CompanyAddress.